Jak na "udavače" a "soudce" z oboru psychiatrie, kdy "politické zvůli" nelze říci než ANO

Povaha "falešných dat" v časopisech, pořadech TV, kdy "klíčové" zmatení tvoří "internetové debaty, pořady a hlavně i články na podivných webech" (Ondřej)

Veronika M. (kdo to je?) píše minulý rok na serveru https://dusevni-zdravi-a-psychologie.zdrave.cz/ tuto lež (podle ní ze tří zdrojů na třech různých webech, kdy "osobnost" tvůrce NENÍ! Říkám tedy SÁM, že tomu tak je, a že tedy OSOBNOST chybí!):

"Sociopatie je porucha osobnosti, která má za následek abnormální chování člověka vůči svému okolí. Mohou ji způsobit například špatné sociální vztahy způsobené neschopností přizpůsobit se. Sociopatické chování můžeme vypozorovat už v dětství, například v projevech necitelnosti vůči zvířatům. Se sociopatickou poruchou je často srovnávána porucha lidí, kteří spadají do skupiny - psychopat. (Svěrák potvrdí a zneužije)"

Stop těmto "informacím", stop kopírování ve švýc. střihu, stop šíření "vědecky znějící desinformace"; nechť tito "šiřitelé osvěty" nedávají bez "pravého titulu a několika titulů ideálně" dohromady "slátanou vědu" typu Koukolík! Ať neprodávají kvůli "počtu kliků" a "objednávce" tuto desinformaci! Ať se vyjadřuje ten, kdo "se prosadil" a kdo je znám české veřejnosti, jako T. Fi. Nenechme si vymluvit "vlastní logiku", vzdělejme se v mé škole za dobrou cenu (Ondřej); kde bych si mohl (a podle otce i matky měl, což jsem však mimochodem skutečně neučinil) vzít až 600 Kč (např. žák Filip bude skoro geniální podle mých výuk, ale jeho otec zaplatí jen 260 Kč / 60 min.), tam si je nevezmu, proto "v popředí stojí muž", resp. "člověk obc." Na té rovině jsem schopen učit i gratis v případě "nezaměstnanosti" (např. žákyně Kuchyňková nedostala ode mě zatím fakturu). Oproti tomu jazykovky jako Strejc v Plzni berou mnoho více za NIC, co se dá na 67 procent srovnat s "mojí metodou". Sleva je také možná (Paroubek) podle "dohody" a tak dále. Nebojme se být otevření.

Dále řeknu: "Věda není definice opsa. a také nedobře přeložená možná (Ondřej) z různé literat." Jste "izolovaní" Veroniko M., jsi divná a mimo realitu, když tajíš jak jméno, tak kvalifikaci, tak více méně motivaci (totéž i "matty" na mocichtivé čsfd, viz tolik reklam). Vinou vaší aktivity věří i můj schizofrenní otec tomu, že "věda je TATA" a může si dělat, co chce a ohánět se tímto typem rádoby vědy! Chaun řekne: "Oni Tě pošlou k psychiatrovi" a má pravdu! Tak to končí v nesocializované a často skoro neintegrovatelné společnosti ve vztahu (Ondřej) k různým minoritám a také komu asi? Ano, chytrým lidem! (Pointa Svěrák)

  • Rada do života pro kluky: Jsi uvolněný, buddhisticky se snažíš tvořit, pak se podíváš na kurvu, a ta udává a ú.; dále NESNÁŠÍ tvůj byť letmý úspěch, také úsměv (Ondřej) a tak dále! Zkus se zasmát a ona pak na tebe civí a řekne "co čumíš"? Pak je koupená!