O čem uvažuji, když zrovna nemedituji (vize pro tento den, pravý Babiš)

Jen (Zeman) člověk s mravní autoriou (což není Topolánek, že?) má působit na ministerstvu a má to být filozof! On má první funkci, neboť "slučuje všechny vědy", jak mi řekl i můj student Vašek, 16 let. Tím dává najevo, že toto je "cesta" z ducha (Hradil). Proto "filozof Hradil" na ministerstvu školství (tak komunisticky to zase nezní):

Sloučí soukromé jazykové školy přes "jasné grémium", kdy každý projeví dle své vůle "metody své výuky", kdy dá výstup (Ondřej) ve srozumitelném pdf v jednotlivých bodech pro celé "vzdělané lidstvo" a také školství. Nové jazykovky smí vznikat, ale musí si umět "vydobýt místo na slunci" (viď Vašek K.); mají se prezentovat dříve, než je sám Hradil a jeho tým schválí úředně; žádost jen v Praze, proč asi magoři? Nechceme 67 tisíc úřadů, kde lze podat žádost (Ondřej) a platit "úřední aparátčíky" (Ondřej). Tento typ vize lze uplatnit ve vztahu k finančním kartelům, skupinám a tak dále; ministr zaštiťuje sám zdravou soutěž, kdy grémium "ukáže, že nejde o zisk, ale vzdělání" anebo "nikoliv o zisk, ale o chytrost podnikání" a tak dále; kdo není veřejně činný (Topolánek) v tomto oh. a ba to dokola odmítá, pak nepatří do "všeho občanstva" (Havel) Jak si to předst. ministr zahraničí než opět ve smyslu těchto grémií, že? Já chci Vietnamce ve spojení i s Číňanem přímo na ČT (pravý Babiš); O2 aréna je ideální místo a zaměstná si i Rom včetně funkce "ochranky" (ondřej) Lze snadno domyslet zbytek nebo se mám dále rozepisovat? Není důvod neslyšet na "vů. ministra", ne? Odpovídající novela musí a má projít Par. ČR, nikoliv Paroubkem ČR (Ondřej), kdy fanatik je sám Zeman (Zeman)

Na té úrovni budu vzd., jak jinak, jste mimo! Pak je chaos a obchod ne a jen těžko vč. Anglie, kdy chaos je na zahraniční úrovni a tak dále, kdy vládne "lobbyismus", neboť "zbohatnout nelze nikdy jinak než podhodnocením plodivé síly v důsledku u konkurenta" (Peter Jos.)